Pinky

41.30

Mesačné balenie chutného morského kolagénu s príchuťou jahoda, osviežujúca a hydratačná pleťová ružová voda a balzám pre hodvábne jemné pery.

Pri platbe predom je doprava zdarma

Kategorie:
Beschreibung

Prémiový morský kolagén obsahuje najvhodnejšiu kombináciu pre ženy – prémiový kolagén, vitamín C, zinok a kyselinu hyalurónovú. Kolagén je v najúčinejšej práškovej forme, je okamžite rozpustný a navyše veľmi lahodný. Je dochutený prírodnou jahodovou arómou. Balíček obsahuje 30 denných dávok.

Organická ružová voda aj pre tú najunavenejšiu a najcitlivejšiu pleť. Ružová voda máantiseptické a  antibakteriálne vlastnosti, čistí zanesené póry, pomáha ich sťahovať a vďaka svojim sťahujúcim účinkom, predchádza tvorbe vyrážok či akné.  Odstraňuje čierne bodky, upokojuje unavené oči, zmierňuje opuchy a očné vačky a redukuje tmavé kruhy pod očami.

Ružový balzám, popraskané, či vysušené pery sú minulosťou. Prémiové oleje, bambucké a kakaové maslo, či jedinečný včelí vosk. To všetko sú dary prírody s overeným blahodarným účinkom, ktoré vypimpujú tvoje pery k dokonalosti.

Bewertungen (0)

Bewertungen

Es gibt noch keine Bewertungen.

Schreibe die erste Bewertung für „Pinky“

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert