MelonLove

34.77

Výhodné balenie obľúbeného melónového oleja, s ochranných faktorom SPF6 + SPF15. Prírodné zloženie s obsahom oleja z jadierok vodného melóna, ktorý podporuje tvorbu melanínu – pigmentu pre výraznejšie a tmavšie opálenie.

Pri platbe predom je doprava zdarma

Popis

Výhodné balenie melónových olejov, kombinácia ochranného faktora SPF6 a SPF15.

Prémiový olej na opaľovanie MELÓN je vyrobený z najkvalitnejších olejov lisovaných za studena, ktoré tvoju pokožku účinne hydratujú a vyživujú, čím sa efekt opálenia predlžuje.

Olej je obohatený o výťažok z jadierok vodného melóna, ktorý podporuje prirodzenú tvorbu melanínu – pigmentu. Od prítomnosti melanínu v našom tele závisí sfarbenie, intenzita aj odtieň našej pokožky. Olej z jadierok vodného melóna redukuje pigmentové škvrny a farebné nezrovnalosti na pleti a vďaka vitamínu F účinne pomáha v boji s akné. Obsahuje aj vitamíny E a A, ktoré ako silné antioxidanty chránia pleť pred UV žiarením.

Prémiový olej na opaľovanie MELÓN dodáva pokožke dlhotrvajúce a intenzívne opálenie, ktoré sa dá dosiahnuť nielen na exotickej dovolenke pri mori, ale aj doma na balkóne, terase, či záhrade. Olej je vhodný pre všetky odtiene pokožky. Je číry, nefarbí.

Další informace
Hmotnost 220 g
Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „MelonLove“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *